معرفی مجموعه

عمارت فرهنگ و غذا

اینجا گود است . . .

عمارت گـــــود از تـــرکیب دو عنــــصر معماری خاص و ادبیـــات آمده است. ی بنا و ساختمان در سال ۱۳۳۷توسط معماری به نـام پل آبـــکار ساخته شده است و از ترکیب های خـاص معـماری سنتی از قبــیل سردآب و آب انبــار و دهــلیز های سنتی بهره میبرد. در ایـن ساختمان ستـون های مرسوم امــروزی به کار نرفته است.ب معماری و ادبیات جلای عمـارت گـود است که حرکتی نوین در مجموعه داری تهران بوده و ادامه دار شـده است.
حیاط

حیاط

بوی خشت آب خورده صـدای شرشر آب. انگار تو در این ساعت و دقیقه زیست نمیکنی پرتاب میشوی به خیلی سال قبل تر، حتی قبل از خودت.د در حیاط گود چیزی از جنس طراوت و خاطره تورا سوار خیـال میکند.شما را دعـوت میـکنیم به لمـس ایـن زیبایی.

روف گاردن

روف گاردن

در نهایت قدم هایتان شمارا به سمت پله های پیچ و تاب دار روف گاردن میرساند، دور از آشفتگی مرکز شهر، زیر سقف خدا نفسی تازه کنید. اینجا آفتاب روز و مهتاب شب میزبان شما هستند.

اطاق چوب

اطاق چوب

اینجا چوب دوام و بقای چندین دهه ای خود را به رخ میکشد. می شود صـدای بنا و عمارت را در بین درزهای چوبی این اطـاق شنید. این اطـاق صدا را حبس میکند خاطره ها را نیز چنین. اگر به اطـاق چوب عمـارت رفتـید دنبـال صـنـدوق مخـفـی اش بگردید که باز کردن درصندوق، معمای این روزهای ماست.

کافه کتاب

کافه کتاب

از نوشیدن یک فنجان قهوه در میان دریای کتاب لذت ببرید. مملو از کتاب های ادبیات ، فلسفه ، سینما و ... هم میتوانید مهمان کتاب های کافه باشید هم اینکه کتاب را با قیمتی مناسب تر از بازار تهیه کنید میتوانید از مراسم های امضای کتاب لذت ببرید و هم میهمان دورهمی های کتابخوانی باشید.

اطاق لژنشین

اطاق لژنشین

خود را از هیاهوی شهر رها کنید. سقف بلند و پنجره هایـی از جنـس چوب و چـشم انـداز به گلـخـانه یـک فضای دلپذیر میسازد که میتواند سمفونی منزلت و قدمت را برای شـما بسازد. در اطـاقی باز و دل انـگیز مهـمانـدار جـلسـات کـاری و میهمانی های خودمـانی شما و عزیزانتان هستیم.

اطاق موسیقی

اطاق موسیقی

اینـجا نـواها و صداهای قدیـمی مانـدگار می شود. ی و خاطـــره ها بازیابی می شود. در این اطــاق هم گرامافون فراهم است و هم نوار کاست های نوستالوژیک، هر چه که شما با آن عاشق شده اید و یا اندوه خود را با آن سپری کرده اید را میتوانید اینجا یا بیابید یا بیاورید و گوش دهید. اینجا برای موسیـــقی است .

اطاق نوستالژی

تخته سیاه و گچ، تلویزیون های سیاه و سفید، بازی های قدیمی و ... اینها در اطاقی جمع است که قرار است کلید روشن کردن ماشـین زمان باشد، کـمی ما را به دوران کودکی و روزگارقدیم بـبرد. ب منـاسـب برای تولـد ها و جمـع های صـمیـمی بـرای بازی های گروهی .

اطاق مبله

اطاق مبله

مناسب برای مهمونی های خودمانی وخانوادگی. مناسب برای خندیدن بی دغدغه. مناسب برای آسودن وخلوت کردن. برای سبک کردن استخوان و منبسط کردن خاطر و روان.

منو راه ابریشم

در هزار تو تاریخ

در هزار تو تاریخ

ماجراجویی طعم و فرهنـــگ به سیاق بازرگانان راه ابریشم ...د از میان جاده ابریشم، سری زدیم به خوراکی های ملل مختــلف و بهترین ها را گرد هم آوردیم، تا طعامی شایسته برای شما مهیا کنیم. د در عمارت فرهنگ و غذای گود میهمان شکوه طعـــم و رنــگ راه ابریشم ذ غذاهای فرنگی و کافه ای را نیز فراموش نکردیم و برای هر ذایقه ای طعمی در نظر گرفته ایم.

نوشیدنی های سرد

نوشیدنی های سرد

با هر سلیــــقه ای که باشید نوشیدنی های گود حرفی برای گفتن دارد.ی عرقیجـــات یا نوشیدنی های مدرن، کافی است شما به سلیــقه خودتان انتخاب کنید و از نوشیدن لـــذت ببرید.

نوشیدنی های گرم

نوشیدنی های گرم

لذت نوشیدن یک قهوه بی نظیر در گود را از دست ندهید.ر برای شروع یک روز پر انرژی،یا بعد خستگی یـــک روز پر مشغـــله پناه بردن به گود و نوشیدن قهوه پیشنهاد ویژه ما به شماست.

صبحانه گود

صبحانه گود

روز خود را با یک صبحانه دلچسب و دل انگیز شروع کنید.ط در قلب تهران، در حیاط گود به صدای طراوت گوش دهید و از صبحانه خود لذت ببرید.ز شما با هر سلیقه ای میتوانید املت با مواد دلخواهتان را سفارش بدهید و در کنار دوستان و همکاران از آن لذت ببرید.ی پنج شنبه و جمعه ها اما روایت دیگری است، با خانواده از صبحانه سلف سرویس عمارت لذت ببرید و خاطره بسازید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

aparat gowd